BRAWO WY !!!

Dzisiaj rano, na zakończenie zmagań w rundzie wiosennej sezony 2017 zagraliśmy mecz w I radomskiej lidze młodzika D1 w Szydłowcu z Szydłowianką.

Po bardzo dobrej grze pokonaliśmy gospodarzy 6-0 i to był najmniejszy wymiar kary.​

To było bardzo dobre zakończenie sezony z naszej strony. Bardzo fajnie oglądało się dzisiaj naszą drużynę. Spokojne i długie rozgrywanie piłki, zmiany strony gry z prawej na lewą i z lewej na prawą, dużo dobrych prostopadłych podań, fajne akcję na jeden dwa kontakty, strzały na bramkę i wreszcie gole. Sześć razy piłka ląduje w siatce gospodarzy, a gole są jeden piękniejszy od drugiego. Ale zdecydowanie na bramkę meczu, a może i całego sezonu zasługuje kapitalny strzał Kacpra na 1-0.

Całkowita kontrola naszej drużyny przez całe spotkanie. Cieszy podejście do meczu i dążenie do jak najwyższego zwycięstwa. A Wasze uśmiechy i radość po każdym golu - BEZCENNA !!!

BRAWO DRUŻYNA za cały długi i ciężki sezon. Zrealizowaliście zakładany cel, a stylem gry w ostatnich meczach pokazaliście, że można realizować zadania pięknie grając w piłkę !!!