DELTA CUP 2015 - FINAŁY

W najbliższy weekend, tj. 12/13.12.2015 r. w Hali OSiR Włochy, 02-172 Warszawa, ul. Gładka 18

odbędą się Halowe Mistrzostwa Warszawy Turniej Finałowy

do którego awansowaliśmy po wygranych półfinałach w ubiegłą sobotę

Nasza drużyna znów trafiła do grupy B - mamy nadzieje ze okaże się ona szczęśliwa tak jak przed tygodniem.

PODZIAŁ NA GRUPY

Grupa A                                                                                                   Grupa B

1. K.S. Delta Warszawa II                                                                        1. Hutnik Kraków

2. Forza Wrocław                                                                                     2. Broń Radom

3. Brzeski Okręg PN                                                                                 3. Celsium Skarżysko Kamienna

4. Gavia Choszczno                                                                                  4. Sparta Zabrze

5. Olimpia Warszawa                                                                               5. Amator Maszewo

6. Orzeł Siemiatycze                                                                                6. K.S. Delta Warszawa I

7. Piotrcovia Piotrków Tryb.                                                                      7. FK Bierioza

Zawodnicy powołani na turniej - Ci sami, którzy brali udział w rozgrywkach półfinałowych.

Wyjazd:  12.15 - MOSIR - zabieramy czarne stroje meczowe, getry, ochraniacze, legitymacje i karty zdrowia.

Poza tym formę, zaangażowanie, ambicje i chęci nie mniejsze niż w ubiegłym tygodniu!!!!!

Bron Radom Autor: Bron Radom 30.11.2015 21:24 Lista aktualności DELTA CUP 2015 DELTA CUP 2015 W sobotę jedziemy na kolejny turniej. Halowe Mistrzostwa Warszawy Turniej Półfinałowy Delta Cup 20015. Zagramy w grupie B. PODZIAŁ NA GRUPY Grupa A Grupa B 1. K.S. Delta Warszawa II 1. Milan Milanówek 2. PKS Radość 2. Przyszłość Włochy 3. Mokotów Lions 3. PAF Płońsk 4. Polonez Warszawa 4. Broń Radom 5. Pegaz Drobin 5. K.S. Delta Warszawa I 6. FFS Ciechanów 6. Mławianka Mława Zbiórka godz. 10.00 - MOSIR - zabieramy legitymacje, karty zdrowia, czarne meczowe stroje, czarne getry, ochraniacze. Jedziemy w dresach klubowych i ortalionach. Powołani zawodnicy: 1. Chebdowski Igor 2. Snopek Dawid 3. Ambrozik Kacper 4. Kozera Staś 5. Maleta Maksymilian 6. Piotrowski Bartek 7. Stępień Karol 8. Urbaniak Maciek 9. Wiechecki Kuba 10. Woźniak Bartek (http://bron2004radom.futbolowo.pl)