DWA MECZE Z POLONIĄ WARSZAWA
Dzisiaj popołudniu rozegraliśmy w Warszawie dwa mecze towarzyskie ze stołeczną Polonią. Na test mecz pojechaliśmy na dwa składy.
Pierwsze na boisko wyszły zespoły Broni I i Polonii I. Po bardzo dobrym, ciekawym, wyrównanym meczu ulegliśmy minimalnie 2-1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił po ładnej zespołowej akcji Stasiek Kozera.
Pierwszy fragment meczu to lekka przewaga gospodarzy, którzy lepiej operowali piłką. Broń zaczęła ten mecz troszkę za nerwowo. Z upływem czasu goście zaczęli lepiej grać w piłkę, uspokoili grę, częściej utrzymywali się przy niej. W tej części gry obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Gospodarze po stałym fragmencie gry i błędzie w defensywie Broni, natomiast goście po ładnej zespołowej akcji kiedy Staś Kozera dobił strzał Karola Stępnia.
II połowa jeszcze lepsza od pierwszej. Obie drużyny zaczęły bardzo szybko operować piłką i stwarzać sytuację. Zdecydowanie więcej i lepszych sytuacji miała Broń ale w tym fragmencie gry zawiodła skuteczność a gospodarze po błędzie w defensywie przy wyprowadzeniu piłki przez Broń zdobyli zwycięskiego gola.
Broń w tym meczu nie zasłużyła na porażkę bo nie była słabszym zespołem. Pokazaliśmy w tym meczu kawałek fajnego futbolu, dużo było z naszej strony zaangażowania i fajnych , ciekawych akcji. Brawa chłopaki za mecz i grę. Bardzo przyjemnie się to spotkanie oglądało.
W II meczu spotkały się drugie zespoły obu drużyn. W meczu błędów szczególnie ze strony Broni Polonia wygrała bardzo wysoko bo aż 6-0 strzelając gole w bardzo łatwy sposób po karygodnych błędach w obronie. Chłopaki po tym meczu wiemy w którym miejscu jesteśmy i ile pracy przed nami.
Dziękujemy Polonii za zaproszenie i bardzo fajne i pożyteczne sparingi.
Link do fotogalerii: