DWIE PORAŻKI NA INAUGURACJE

W niedziele rozpoczęliśmy zmagania w mazowieckich ligach trampkarzy.

Jeden zespół zagrał w Ekstralidze z Escolą a druga drużyna w meczu I ligi mazowieckiej mierzyła się z Unią Warszawa.

Najpierw rozegraliśmy mecz  w Ekstralidze. Naszym przeciwnik Escola to zdecydowanie najlepsza piłkarsko drużyna w tej lidze. Postawiliśmy się jednak gościom bardzo mocno. Do przerwy w pełni zasłużenie remisowaliśmy choć przy odrobinie szczęścia mogliśmy schodzić do szatni prowadząc. Druga połowa to już jednak przewaga gości udokumentowana drugim golem. W końcówce postawiliśmy wszystko na jedną kartę ale do remisu zabrakło czasu. Brawo chłopaki za charakter, ambicję, zaangażowanie w mecz. Śmiało po tym meczu możemy podnieść głowy do góry.

Wynik I kolejki :

Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce 5-2

Polonia W-wa - Legia W-wa 0-1 , Polonia nie wykorzystała rzutu karnego

Znicz Pruszków - Delta W-wa - odwołany

Chwilę po meczu Ekstraligi na boisko wyszli chłopcy wyznaczeni do gry w meczu I ligi mazowieckiej. To był dla większości chłopaków debiut na tym poziomie rozgrywek. I niestety pierwsza połowa meczu to pokazała. Choć nie można odmówić drużynie ambicji to wyszliśmy na boisko za bardzo zestresowni i wystraszeni. Goście dużo bardziej doświadczeni wykorzystali to strzelając dwa gole po naszych prostych błędach. Druga połowa już lepsza w naszym wykonaniu. Dłużej byliśmy przy piłce, cierpliwie ją rozgrywaliśmy. Zdobyliśmy też kontaktową bramkę. Niestety na wyrównanie zabrakło nam czasu. Szkoda chłopaki tych punktów ale podnosimy głowy do góry i od najbliższej kolejki zaczniemy odrabiać poniesione dzisiaj straty.

Wyniki I kolejki :

OKS Otwock - Radomiak 2-1