DWUCYFROWE ZWYCIĘSTWO W DERBACH

Dzisiaj nasi Broniarze zagrali awansem mecz VIII kolejki radomskiej ligi orlika z Młodzikiem Radom. Broniarze wzięli srogi rewanż na kolegach z Młodzika za porażkę w pierwszej rundzie i rozgromili przeciwników aż 10-0.
Całe spotkanie to wielka przewaga chłopców z N9. Od pierwszych minut Broń atakowała bramkę gości, stwarzała sobie sytuacje, ale dopiero po pięknym strzale Kacpra Ambrozika w końcowych minutach pierwszej kwarty objęli prowadzenie.
II kwarta chyba najlepsza w tym meczu w wykonaniu Broni. Cztery ładne bramki, sporo sytuacji i parę naprawdę fajnych zespołowych akcji. Drużyna gości miała w tej części meczu problemy z przekroczeniem linii środkowej boiska.
III kwarta rozpoczęła się od przepięknego strzału Wiktora Chłopeckiego z rzutu wolnego z dalszej odległości, po którym piłka zatrzymała się w okienku bramki chłopców z Młodzika. W tej części meczu jeszcze raz Wiktor i Kuba Wiechecki po pięknych drużynowych akcjach umieszczali piłkę w siatce gości.
Ostatnia część meczu to spokojne kontrolowanie wyniku i dwie kolejne bramki autorstwa Mikołaja Wójcickiego i Karola Stępnia. W ostatnich minutach meczu jedna z niewielu akcji gości mogła zakończyć się bramką, ale piękną interwencją popisał się Igor Chebdowski.
Broń wygrała jak najbardziej zasłużenie, cieszy dziesięć bramek strzelonych i kilka naprawdę ładnych akcji oraz to, że nie daliśmy sobie strzelić gola przeciwnikowi. BRAWO BRONIARZE !!!