FESTIWAL ZMARNOWANYCH OKAZJI

Dzisiaj rozegraliśmy zaległy mecz II kolejki II radomskiej ligi młodzika D1. Po jednostronnym meczu Broniarze pokonali przeciwników z Jedlni 4-0.

Bramki w tym meczu strzelali Karol Stepień, Adrian Grudzień, Bartek Piotrowski i Wiktor Chłopecki.

Dzisiejszy mecz od samego początku przebiegał przy olbrzymiej przewadze chłopców z N9. Broniarze grali piłką, ładnie ją operowali, zepchnęli gości do głębokiej defensywy, ale zaprezentowali fatalną skuteczność. Do przerwy stworzyliśmy około dwunastu stuprocentowych sytuacji, a na bramkę zamieniliśmy tylko jedną. Karol Stepień z bardzo bliska skierował piłkę do bramki po akcji Bartka Piotrowskiego z Tomkiem Korczakiem. Drużyna gości miała problem z opuszczeniem własnej strefy obronnej, jedynym ratunkiem na oddalenie gry od własnej bramki było wybicie długiej piłki.

Druga połowa to niemalże kopia pierwszej. Znowu wielka przewaga Broniarzy, znowu mecz na przedpolu bramki bramkarza Jodły i znowu masa zmarnowanych sytuacji. Adrian Grudzień, Wiktor Chłopecki, Bartek Zając, Kacper Sowa, Tomek Korczak, Bartek Piotrowski, Igor Fituch raz za razem marnowali znakomite sytuacje.

Dopiero w końcówce meczu rozwiązaliśmy worek z bramkami. Po ładnych akcjach bramki strzelali Adrian Grudzień, Wiktor Chłopecki i Bartek Piotrowski. Goście w tej połowie oddali jedyny strzał w meczu, ale uderzenia jednego z przeciwników bardzo spokojnie obronił Kuba Karbowiak.

Zdecydowane i niestety zbyt niskie zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Plusem jest to ze dochodzimy do sytuacji strzeleckich, wielkim minusem to, że bardzo dużą ich ilość marnujemy.

Indywidualny plus za dzisiejszy mecz dla Maćka Wicika !!!!