FOTEL LIDERA WRACA NA N9

Dzisiaj w meczu V kolejki I radomskiej ligi młodzika D1 pokonaliśmy Mazowsze w Grójcu 3-0.

To było słabe spotkanie. Gospodarze od początku liczyli tylko na remis i nie kwapili się do atakowania naszej bramki, natomiast my mimo sporej przewagi, długiego utrzymywania się przy piłce nie potrafiliśmy sforsować defensywy Mazowsza. Graliśmy za bardzo indywidualnie i nie wykorzystywaliśmy szerokości boiska do rozciągnięcia skomasowanej obrony gospodarzy.

Druga połowa troszkę lepsza z naszej strony. Ciągle ogromna przewaga ale nareszcie uśmiechnęło  się do nas trochę szczęścia. Najpierw po rzucie rożnym, a potem po dwój golach samobójczych strzelamy bramki, na które z przebiegu meczu na pewno zasłużyliśmy i dumni wracamy do Radomia na fotelu lidera !!!