GŁADKIE ZWYCIĘSTWO W WIERZBICY
Dzisiaj w słoneczny poranek rozegraliśmy mecz V kolejki I radomskiej ligi młodzików. Naszym przeciwnikiem w Wierzbicy był miejscowy Orzeł. Po niezłym mecz pokonaliśmy gospodarzy a łupem bramkowym podzielili się Bartek Woźniak 3, Wiktor Chłopecki, Staś Kozera, Kuba Wiechecki i Tomek Korczak.
Od początku mecz przebiegał według przewidzianego scenariusza. Broń przeważała a gospodarze bardzo głęboko cofnęli się do defensywy. Stwarzaliśmy sytuacje, fajnie operowaliśmy piłką. Bramka dla Nas była kwestią czasu. I tak też się stało. Piękny strzał bardzo dobrze grającego Stasia Kozery i objęliśmy prowadzenie. Za dwie minuty kolejna fajna akcja naszej drużyny i Kuba Wiechecki pięknym strzałem lewą nogą po zagraniu Bartka Zająca podwyższa prowadzenie. Kontrolujemy mecz, jednak po błędzie Dawida Snopka tracimy bramkę. Po straconej bramce bardzo dobra reakcja naszej drużyny, ładna akcja drużynowa i celny strzał najlepszego dzisiaj w naszym zespole Bartka Woźniaka. Do przerwy wynik już się nie zmienił chociaż było jeszcze parę sytuacji na podwyższenie wyniku.
Druga połowa tak jak pierwsza to całkowita dominacja Broniarzy. Dużo akcji, sytuacja za sytuacją i cztery gole. Parę naprawdę fajnych akcji, gra zespołowa i cztery gole. Dzisiaj całkiem fajnie to wyglądało.
Za dzisiejszy mecz duży plus dla Bartka Woźniaka, Bartek takiego jak dzisiaj Ciebie bardzo przyjemnie się ogląda.
Fotogaleria z dzisiejszego meczu:
A to nasza radość po wygranej: