KOLEJNY SPARINGOWY REMIS

Dzisiaj, na sztucznym boisku MOSiR w Radomiu rozegraliśmy ostatni już mecz kontrolny w sezonie przygotowawczym do bardzo trudnej rundy wiosennej. Po ciekawym meczu zremisowaliśmy z Orlętami Kielce 3-3 a bramki dla naszego zespołu strzelali Bartek Piotrowski i Wiktor Chłopecki x 2.

Pierwsza i druga tercja (graliśmy 3x30min) bardzo dobra w naszym wykonaniu. Fajnie i długo operujemy piłką, stwarzamy sytuację, oddajemy dużo strzałów na bramkę. A co najważniejsze - strzelamy trzy gole chociaż sytuacji na podwyższenie dorobku bramkowego było bardzo dużo. Niestety po raz kolejny popełniamy fatalne błędy w defensywie, które kosztują nas utratę bramek. Przy pierwszej nie robimy doskoku do zawodnika z piłką który ma mnóstwo czasu na oddanie strzału, a przy drugiej i trzeciej bardzo źle ustawiamy linie spalonego co przeciwnik z Kielc wykorzystuje.

Chłopaki przed nami ostatni tydzień przygotowań do sezonu,a w niedziele już pierwszy mecz ligowy

z MSPN Radomiak .