KONCERTOWA GRA W SZYDŁOWCU

Dzisiaj w ramach VIII kolejki radomskiej ligi młodzików odbył się mecz na szczycie w którym radomska Broń podejmowała na wyjeździe dotychczasowego lidera Akademie Piłkarską z Szydłowca. Broń po kapitalnej grze ograła gospodarzy 2-0 i dla drużyny z Szydłowca był to najmniejszy wymiar kary.
Broń od pierwszych minut tego spotkania dominowała na boisku. Młodzi Broniarze bardzo fajnie operowali piłką, bardzorozsądnie zmieniali strony boiska i stwarzali bardzo dużo sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie dwie z nich zamienili na gole po strzałach Wiktora Chłopeckiego i Bartka Wójcika. Do przerwy wynik mógł być wyższy ale chłopcy z N9 zmarnowali jeszcze trzy bardzo klarowne sytuację.
Druga połowa meczu również przebiegała pod dyktando Broni. Drużyna gospodarzy miała problemy z przekroczeniem linii środkowej boiska. Broń stwarzała kolejne sytuację bramkowe których niestety nie zamieniliśmy na bramki. Właśnie ten brak skuteczności był jedynym minusem tego fantastycznego w wykonaniu Broni meczu.
Taką Broń chcemy oglądać, ręce same składały się do oklasków, brawo, brawo, brawo !!!!