PEŁNA KONTROLA

Dzisiaj w Nowym Mieście rozegraliśmy zaległy mecz w I radomskiej lidze młodzika D1.

Naszym przeciwnikiem była miejscowa Pilica.

Mecz miał jednostronny przebieg i pewnie zainkasowaliśmy trzy punkty wygrywając 3-0.

Mecz nie zapowiadał się na łatwy. Małe, nierówne boisko i bardzo defensywnie ustawiony rywal nie mający ochoty nawet na chwilę przekroczyć swojej połowy boiska. Wiedzieliśmy, że kwestia pierwszej bramki rozstrzygnie te zawody. Od początku, pomalutku i bardzo cierpliwie próbowaliśmy dobrać się do zespołu gospodarzy. Raz z jednej, raz z drugiej strony próbowaliśmy rozciągnąć ultradefensywnie ustawionych gospodarzy. Cierpliwością, mądrością i rozsądną grą bramka była kwestią czasu. I tak też się stało. Wiktor wykorzystał błąd obrońców Pilicy i bardzo pewnie umieścił piłkę w siatce. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Druga połowa miała identyczny przebieg. Mimo że gospodarze przegrywali nie kwapili się do atakowania. A my bardzo spokojną grą, zdobywaliśmy coraz więcej terenu i stwarzaliśmy coraz więcej sytuacji. Strzeliliśmy też dwie bramki chociaż okazji było jeszcze kilka.

Brawo chłopaki bo na tym boisku pokazaliście, że też można grać w piłkę i cierpliwością rozmontować każdą, nawet najbardziej defensywną drużynę. Nawet na chwilę nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Cieszy podejście do meczu, pełne zaangażowanie i koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty. BRAWO !!!