PEWNE ZWYCIĘSTWO !!!

Dzisiaj do południa rozegraliśmy mecz III kolejki I radomskiej ligi młodzika. Po niezłym, jednostronnym meczy wygraliśmy pewnie z Młodzikiem Radom 4-1. Bramki dla Broni strzelali Bartek Piotrowski x 3 i Maks Maleta.

Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando Broni. Gospodarze mieli problemy z przekroczeniem linii środkowej boiska. Broniarze próbowali różnych sposobów żeby pokonać bramkarza gospodarzy. Czy to strzały z dystansu czy akcję indywidualne. Dwoił się i troił zdecydowanie najlepszy w naszych szeregach Igor Fituch. Wypracowywał ,stwarzał sytuację kolegą niestety nic nie chciało wpaść do siatki Młodzika. Do przerwy było 0-0.

Druga połowa do konsekwentna gra Broni. Od pierwszych sekund Broń zamknęła gospodarzy na ich połowie i co chwile stwarzała sytuacje. Prym wiódł w tym Igor Fituch który nakręcał wszystkie nasze akcję. Po jednym z dośrodkowań Igora Bartek Piotrowski ładnym strzałem głową wyprowadza nas na prowadzenie. Po tym golu Broń ruszyła do jeszcze bardziej zmasowanych ataków. Dużo było gry zespołowej, kilka fajnych akcji i kolejne bramki. Mogliśmy sobie pozwolić na ofensywną grę bo kapitalnie i bardzo spokojnie naszą defensywę trzymał Kuba Wiechecki. A po kolejnych akcjach strzelamy bramki. Wygrywamy zasłużenie i chyba trochę za nisko.