PODSUMOWANIE SEZONU - OBROŃCY

Okiem trenera Roberta Rogali:

Kacper Ambrozik – ostoja naszej obrony, kapitan, dusza drużyny. Umiejętność ustawienia się na boisku jest jego największym atutem. Nie „klęka” przed żadnym przeciwnikiem, bez względu na jego gabaryty.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

Kacper Ambrozik - kapitan, na boisku i poza nim, sumienny, pracowity. Za drużyną wskoczy w ogień. Dobra technika użytkowa, kapitalne jak na swój wiek ustawienie się i czytanie gry czym nadrabia braki szybkości.

Okiem trenera Roberta Rogali:

Jakub Wiechecki - Bez Kuby w ostatnim czasie nie wyobrażamy sobie naszego bloku defensywnego. Ściana nie do przejścia. Jeden z zawodników, który poczynił największe postępy i wyrasta na lidera drużyny.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

Jakub Wiechecki - skała, zawodnik nie do przejścia, wzór waleczności na boisku. MEGA postęp od września. Pracowity i zawsze w 100% zaangażowany. Dobry w obronie, bardzo pożyteczny w ofensywie. Dla mnie najlepszy zawodnik wiosny. Brawo Kuba.

Okiem trenera Roberta Rogali:

Karol Stępień – prawdziwy wojownik, zawsze uśmiechnięty i gotowy do walki o piłkę. Choć na początku ustawiany jako typowy lewy obrońca w ostatnich meczach pokazał zapędy do gry ofensywnej. Ustawiany na boku pomocy strzelił już kilka bardzo ładnych bramek.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

Karol Stępień - dobry duch drużyny, bardzo pozytywna osoba, zawsze uśmiechnięty, walczak. Bardzo pracowity i bardzo uniwersalny. Poradzi sobie na każdej pozycji na boisku. Dobra motoryka, lekkie braki techniczne. Ja bez Karola nie wyobrażam sobie drużyny.

Okiem trenera Roberta Rogali:

Piotr Siwak – boczny obrońca. Bardzo dobre występy przeplatał trochę słabszymi. Bardzo ułożony, grzeczny i sumiennie podchodzący do treningów. Nigdy nie marudzi. Może czasami zbyt spokojny. Posiadając niezłe warunki fizyczne ma zadatki na dobrego piłkarza.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

Piotr Siwak - grzeczny, skromny, bardzo sympatyczny. Nigdy nie odpuszcza. Spory potencjał motoryczny. Od września wyraźny postęp. Mankament - problemy techniczne.

Okiem trenera Roberta Rogali:

Maciej Otrębski – najmłodszy z chłopców, urodzony w 2005 r., najczęściej ustawiany na boku obrony. Mimo, że młodszy od pozostałych kolegów nie ustępuje im warunkami fizycznymi. Ma przebłyski w grze, jednak trudno się oprzeć wrażeniu, że Maciek ma problemy z koncentracją w trakcie meczu. Często wygląda jakby był w innym świecie. Dużo lesze wrażenie sprawiał na początku naszej współpracy.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

Maciej Otrębski - najmłodszy w drużynie, łączył występy w roczniku 04 i 05. Zaangażowany, sumienny. Mankament - czasami odnosi się wrażenie że w czasie gry Maciek "wyłącza" się całkowicie, za dużo gry wślizgiem.