PODSUMOWANIE SEZONU - POMOCNICY / NAPASTNICY cz.II

Dziś ciąg dalszy ocen naszych napastników i pomocników. Mamy nadzieje, każdy z was chłopcy wyciągnie z nich wnioski i będzie trenował jeszcze ciężej - bo w końcu wszyscy gracie do jednej bramki.

A nasza drużyna będzie tą NAJLEPSZĄ!!!!!!

Okiem trenera Roberta Rogali:

KACPER SOWA - początkowo wydawał się bardzo „surowy”, jednak z każdym treningiem wyglądał coraz lepiej. Zawodnik uniwersalny, mogący zagrać w każdej formacji. Bardzo ambitny i zadający wiele pytań w trakcie treningu. Widać, że chce jak najwięcej wynieść z zajęć. Nigdy nie unika starć z przeciwnikiem. Szkoda, że miał dłuższą przerwę bo w chwili obecnej wyglądał by jeszcze lepiej. Kacper musi jak najwięcej obcować z piłką dzięki temu do cech wolicjonalnych dołoży wyszkolenie techniczne.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

KACPER SOWA - pracowity, pozytywnie nastawiony do wszystkich. dobry technicznie, mocno stojący na nogach. Drzemie w nim bardzo duży niestety nie całkowicie wykorzystany potencjał. Ma coś w sobie co naprawdę fajnie się ogląda.

Okiem trenera Roberta Rogali:

WOJTEK MĄKOSA - Wesoły, sympatyczny chłopak. Żywe srebro. Wszędzie go pełno. Ciągle głodny gry. Mógłby grać na okrągło. Niezły drybling ale nieco nadużywany przez Wojtka. Dobra gra 1x1 powoduje, że mimo słabych warunków fizycznych radzi sobie z większymi od siebie. Wojtek musi zdecydowanie poprawić celność podań bo w tym elemencie gry wygląda najsłabiej.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

WOJTEK MĄKOSA - uśmiech nie schodzi z jego twarzy, wesołek. dobry technicznie, bardzo ambitny, zawsze gotowy do walki. Przesadza z grą indywidualną. Wojtek od zaraz - koniec marudzenia!!!

Okiem trenera Roberta Rogali:

TOMEK KORCZAK – Szyki, ambitny, nie najgorzej operujący piłką. Obserwując go trudno jednak się oprzeć wrażeniu, że Tomek traktuje treningi piłkarskie raczej jako zabawę. Myślę, że przy jeszcze większym zaangażowaniu na treningach Tomek może być ważnym ogniwem tego zespołu.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

TOMEK KORCZAK - bardzo grzeczny, fajny technicznie, z bardzo dobrym uderzeniem. Spory potencjał. Trochę za dużo nieobecności. Ale grać w piłkę potrafi.

Okiem trenera Roberta Rogali:

TOMEK GAPCZYŃSKI jeden z najszybszych chłopców w grupie. Bardzo ułożony. Jego szybkość predysponuje go do gry w przednich formacjach. Kilka fajnych meczy i ważnych bramek jak chociażby ta w Mirowie. Trochę słabszy technicznie. Ale przy takim podejściu do treningu jak do tej pory myślę, że szybko nadrobimy te mankamenty.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

TOMEK GAPCZYŃSKI - cichy, spokojny, uśmiechnięty. Wielkie możliwości szybkościowe. Potrafi znaleźć się pod bramką przeciwnika. strzela bramki z sytuacji prawie niemożliwych. Mankamenty- braki techniczne i bardzo dużo niewykorzystywanych łatwych sytuacji.

Okiem trenera Roberta Rogali:

MARCEL CZYŻ – bardzo sympatyczny,bezkonfliktowy chłopiec. Nigdy się nie skarży. Jego filigranowa budowa nie przeszkadza mu w walce z przeciwnikiem. Nie najgorsza gra 1x1 i strzelone kilka bramek daje na dzieję na jeszcze szybszy jego rozwój. A tego właśnie wszyscy sobie życzymy.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

MARCEL CZYŻ - fajny, pogodny chłopak. Nigdy nie marudzi. Widoczny postęp, zawsze grający dla drużyny.

Okiem trenera Roberta Rogali:

JAREK KOT – Dobrze wychowany, grzeczny chłopiec. Bardzo fajne mocne i czyste uderzenie. Niezła motoryka. Bardzo dobry ostatni mecz z Wielogórą. Ma już spore umiejętności, ale nie może ich w pełni pokazać ponieważ często unika kontaktów z przeciwnikiem co w Piłce nożnej jest chlebem powszednim. Mam tylko nadzieję, że szybko się z tym upora bo szkoda by było by przez takie zachowanie został w tyle za kolegami.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

JAREK KOT - wesoły chłopak, bardzo dynamiczny, niezły technicznie. Trochę za dużo bojaźni w grze Jarka. Pomału odżywa po niewielkim kryzysie.

Okiem trenera Roberta Rogali:

MIKOŁAJ WÓJCICKI– Dobre uderzenie z dystansu, niezła szybkość, umiejętność znalezienia się w świetnej sytuacji bramkowej to zalety tego zawodnika. Niestety Mikołaj jest bardzo nieskuteczny. Straszny malkontent, przywiązany do jednej pozycji. Słabo pracujący w obronie. Do tego nie dopuszcza do siebie żadnych uwag. Zawsze szuka winy u wszystkich i we wszystkim tylko nie u siebie. Przy takim podejściu niestety ale nie będzie w stanie podnosić swoich umiejętności. Jak najszybciej musi zmienić swoje podejście. Wtedy nie tylko on ale i drużyna na tym skorzysta. Mocno w to wierze że już na zgrupowaniu Mikołaj zmieni swoje podejście do tego co robi.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

MIKOŁAJ WÓJCICKI - potrafi grać w piłkę, fajne soczyste uderzenie. Za dużo bojaźni w grze, do poprawy gra defensywna. I najważniejsze- musi zacząć słuchać !!!!

Okiem trenera Roberta Rogali:

BARTEK ZAJĄC - Spokojny zawsze słuchający trenerów. Niezły pojedynek 1x1. Zawsze sumienny na treningu. Trochę słabsza lewa noga. Bartek tak jak spora grupa zawodników w naszej drużynie nadużywa dryblingu. Do poprawy cechy motoryczne. Ale patrząc na jego zaangażowanie na treningach szybko powinniśmy to poprawić.

Okiem trenera Krzysztofa Banaszkiewicza:

BARTEK ZAJĄC - uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, lubiany w grupie. Uniwersalny. Niezłe warunki fizyczne, słabsza technika, trochę za dużo bojaźni w grze.