PORAŻKA PO NIEZŁEJ GRZE

Dzisiaj, 20 sierpnia rozegraliśmy pierwszy poobozowy mecz sparingowy. Broniarze po dobrej grze przegrali z rok starszymi chłopcami z AS Radomiak 2-0. Obie bramki w tym meczu straciliśmy po prostych błędach w obronie. Z przebiegu meczu wynik na pewno nie jest sprawiedliwy, to Broń przez cały mecz przeważała na boisku, lepiej operowała piłką. Trochę za mało z naszej strony było uderzeń na bramkę co pomogło by wyciągnąć bardzo głęboko cofniętą obronę Radomiaka do przodu. Z naszej strony było widać chęć gry w piłkę. Parę naprawdę fajnych akcji rozegranych na jeden- dwa kontakty co na niezbyt równym boisku mogło się podobać. Duże zaangażowanie w grę i ambicji. Komplementy w stronę BRONIARZY po meczu słał trener zwycięskiej drużyny mówiąc, że bardzo przyjemnie oglądało się grę naszych chłopców. To był naprawdę bardzo pożyteczny sprawdzian przed coraz szybciej zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.

CHŁOPCY głowy do góry bo swojej gry nie musicie się wstydzić....

Fotogaleria z rozegranego sparingu: