Raport z obozu - Pustynia 2018 (dzień II)

Drugi dzień obozu.

Pierwszy trening dzisiejszego dnia był dość ciężki. Pracowaliśmy na nim nad wytrzymałością. Trener podzielił nas na trzy grupy. Każda z grup wykonywała inne ćwiczenie kształtujące wytrzymałość. Po treningu kąpiel i obiad. W przerwie pomiędzy posiłkami rozegraliśmy pierwszą rundę siatkonogi. Nie obyło się bez kilku niespodzianek. Poniżej drabinka turniejowa. Drugie zajęcia tego dnia poświęcone były doskonaleniu wyjścia na pozycję i gry w trójkącie. Gry związane z tym tematem były bardzo intensywne. Mimo to na zakończenie zajęć jeszcze mieliśmy ochotę na rywalizację w serii rzutów wolnych. Za każdy niestrzelony musieliśmy przebiec sprintem do połowy boiska. Bardzo intensywny dzień. Mimo to po kolacji rozlosowaliśmy kolejny turniej, który rozpoczniemy od jutra. Tym razem w beatch soccer. Humory dopisywały do samego wieczora. Jutro pierwsze gry kontrolne. Zagramy dwa mecze, oba z drużynami Drukarza Warszawa. Zespół ten prowadzi dobrze nam znany trener Piotr Szcechowicz. Pierwszy mecz zagramy z drużyną złożoną z chłopców 2003/04, a drugi z drugim zespołem tego rocznika. O wynikach poinformujemy jutro wieczorem.