SPEKTAKL PRZY N9

Dzisiaj z rana nasi chłopcy mieli zagrać mecz w ramach IX kolejki radomskiej ligi młodzików z Polonią Iłża. Drużyna gości nie dotarła na mecz i sędzia po 15 minutowym oczekiwaniu odgwizdał walkowera dla Broni. Nie oznacza to że Broniarze nie rozegrali żadnego meczu. Trenerzy byli przygotowani na taki wariant i byli gotowi do boju. Wybrali między sobą składy i zaczął się kapitalny spektakl przy N9 !!! przy wielkim wsparciu i dopingu rodzin. W drużynie Trenera Roberta oprócz niego zagrali - Igor Chebdowski, Kacper Ambrozik, Karol Stępień, Wiktor Chłopecki, Bartek Woźniak i Kacper Sowa, a w drużynie Trenera Krzyśka oprócz Trenera zagrali Dawid Snopek, Maciek Urbaniak, Staś Kozera, Igor Fituch, Bartek Piotrowski, Bartek Wójcik i Wojtek Mąkosa.
Mecz rozpoczął się od dwóch bramek dla drużyny Trenera Rogali które zdobył Wiktor, ale im dłużej trwał mecz tym większą przewagę uzyskiwała drużyna Trenera Krzyśka. Przewagę tą udokumentowali zdobyciem trzech goli po strzałach Bartka Piotrowskiego z rzutu karnego, Igora Fitucha po pięknej zespołowej akcji i dającą zwycięstwo po "przepięknym" strzale Stasia Kozery w końcówce meczu.
Super mecz i wiele zabawy, brawo !!! Na pewno to jeszcze powtórzymy.