TYLKO PUNKCIK

W weekend rozegraliśmy II kolejkę spotkań w Ekstralidze i I mazowieckiej lidze trampkarzy C2.

Najpierw w sobotę zremisowaliśmy w wyższej klasie rozgrywek ze Zniczem Pruszków 1-1 a w niedziele wysoko przegraliśmy w SEMP-em Warszawa 4-0.

Sobotni mecz ze Zniczem w Ekstralidze i dwie całkowicie różne połowy w naszym wykonaniu. Bardzo dobra pierwsza gdzie kontrolujemy grę, fajnie operujemy piłką, zmieniamy strony gry, stwarzamy sytuację bramkowe i wreszcie strzelamy gola po pięknej zespołowej akcji. Natomiast drugą połowę gramy bardzo słabo, zbyt nerwowo, niedokładnie i oddajemy przewagę gościom którzy w końcówce meczu doprowadzają do remisu. Chłopaki w tego meczu wyciągamy wnioski i staramy się żeby nasze mecze wyglądały tak jak sobotnia pierwsza połowa.

WYNIKI II KOLEJKI :

Escola Varsovia - Pogoń Siedlce 9-2

Delta W-wa - Polonia W-wa 4-1 , 4 bramki dla Delty strzelił nowy nabytek ze Słowacji Juritka

Legia - Dolcan - 2-3

W niedziele natomiast gramy w Warszawie pod balonem z SEMP - em. Po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy 4-0. Gospodarze byli lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła - motorycznie, technicznie, fizycznie. Przez cały mecz nie stworzyliśmy żadnej sytuacji bramkowej a strzały można było policzyć na palcach jednej ręki. Chłopaki zabieramy się do pracy bo przed nami kolejne trudne mecze w których chcemy i musimy zacząć punktować.