WIDZEW CUP 2017

W najbliższy weekend 25-26.03 weźmiemy udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju WIDZEW CUP 2017.

W zmaganiach weźmie udział 32 drużyny z całej Polski, bardzo znane firmy na piłkarskiej mapie -

m.in. Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, KSZO Ostrowiec, Polonia Warszawa, Motor Lublin, Pogoń Szczecin.

My, w grupie trafiliśmy na bardzo wymagających rywali - Jagiellonie Białystok, ŁKS Łódź i  Pogoń Prudnik.

POWOŁANIA - Karbowiak, Maleta, Mąkosa, Ambrozik, Wiechecki, Urbaniak, Więcaszek, Piotrowski, Stępień, Woźniak, Chłopecki, Fituch, Piwowarczyk, Kiełbasa, Drachal, Wójcik.

Przypominam, że warunkiem uczestnictwa w meczach czy turniejach jest obecność na treningach.

INFORMACJĘ CZY KTÓRYŚ Z CHŁOPAKÓW JECHAĆ NIE MOŻE PROSIMY PODAĆ DO WTORKU DO GODZINY 20.00 !!!

ZBIÓRKA - WYJAZD - sobota - godz.5.00 - ul. Narutowicza 9 - MOSiR - jedziemy busem- nocujemy na miejscu.

Zabieramy ze sobą - dwa komplety meczowe (biały i czarny), odzież termiczną (dwie pary), ochraniacze, buty-lanki, ortalion, ręczniki (dwie sztuki), klapki, bieliznę na zmianę, przybory higieniczne.

Ubieramy się w czerwone koszulki POLO (białe zabieramy ze sobą), klubowe dresy i w zależności od pogody - ortalion lub kurtka. Pakujemy w czerwone torby.

SKŁADKA - 200zł - bus, nocleg, wyżywienie , wpisowe.