WIECZOROWĄ PORĄ W SIEDLCACH !!!!

W najbliższą niedzielę w Siedlcach o godz.18:00 zagramy  siódmą kolejkę Ekstraligi mazowieckiej. Naszym przeciwnikiem będzie miejscowa Pogoń. Zbiórka na mecz godz. 14:00. Ubieramy się w czerwone koszulki polo i dresy. Zabieramy także niebieski sprzęt, niebieskie bluzy Joma (powrót późnym wieczorem) i ewentualnie w razie deszczu ortaliony. Na mecz powołani zostali:

Snopek, Machnio S, Wiechecki, Olczykowski, Stępień, Chłopecki, Woźniak, Drachal, Kaczmarczyk, Wójcik, Machnio Ł, Grudzień, Kot, Fituch, Stanik, Mąkosa, Kopyt,Urbaniak.

Przypominam o dokumentach i kartach zdrowia.

Bramkarz: Snopek Obrońcy: Machnio S, WIechecki, Maleta, Stanik, Stępień, Olczykowski, Kopyt Pomocnicy: Chłopecki, Drachal, Machnio Ł, Kaczmarczyk, Mąkosa, Woźniak, Kot Napastnicy: Wójcik, Grudzień, Fituch (http://bron2004radom.futbolowo.pl)