WIGILIA A.D. 2018

Stało się już tradycją, że w okresie przedświątecznym zawodnicy i rodzice naszego rocznika spotykają się na wspólnej kolacji wigilijnej. Tak było i w tym roku. Jak zwykle tak i przy tej okazji rodzice pokazali jak zgraną jesteśmy grupą. Przygotowali wiele potraw, które można spotkać na rodzinnych wigilijnych stołach. Można powiedzieć , że była to kulinarna uczta. Żałujemy , że z rożnych względów nie mogliśmy się spotkać całą grupą. Część chłopców ze względu na naukę w innym mieście, a część z powodu choroby nie mogło uczestniczyć w tym uroczystym spotkaniu. Za to bardzo miłym akcentem było przybycie rodziców chłopców, którzy w przerwie letniej opuścili nasze szeregi i podnoszą swoje umiejętności w innych klubach. Widać, że są z tą drużyną ciągle związani. Na początek spotkania krótkie J przemówienia trenerów (małe podsumowanie mijającego roku). Następnie wszyscy razem odśpiewaliśmy jedną z najpiękniejszych moim zdaniem kolędę „ Wśród nocnej ciszy”. Trzeba przyznać, że w chłopcach oprócz talentu sportowego drzemie także talent wokalny. Po tym przyszedł czas na życzenia. Najpierw te ogólne dla wszystkich a następnie łamanie się opłatkiem i indywidualne rozmowy. Jak zwykle przy okazji świąt chłopcy i trenerzy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Była naprawdę wspaniała świąteczna atmosfera. Teraz przyszedł czas na odpoczynek i pomoc w przygotowaniu świąt w domach rodzinnych.

Korzystając z okazji chcielibyśmy wszystkim zawodnikom, rodzicom, i sympatykom naszej drużyny złożyć najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałej szampańskiej zabawy w noc sylwestrową.