WYSOKA WYGRANA ZE STRAŻAKIEM

Dzisiaj w słoneczne południe Broniarze zagrali mecz radomskiej ligi orlika ze Strażakiem Wielogóra. Broń po dobrym meczu wygrała 9-1. Bramki w tym meczu strzelali Tomek Gapczyński x 2, Zając Bartek, Fituch Igor, Kot Jarek, Wójcicki Mikołaj, Wójcik Bartek, Czyż Marcel, Ambrozik Kacper.
Od pierwszych minut I kwarty Broń osiągnęła dużą przewagę. Dobrze operowała piłka, stwarzała dużo sytuacji. Trzy z nich Broniarze zamienili na bramki.
Druga kwarta to kopia pierwszej i również trzy razy piłka ląduje w bramce gości po ładnych akcjach Broniarzy. W tej kwarcie, zdarzył się również błąd w obronie, który drużyna Strażaka bezlitośnie wykorzystała.
III kwarta to najsłabsza i najmniej skuteczna gra Broni. Sporo akcji, ale zero goli za to sporo niepotrzebnej indywidualnej gry.
Zdecydowanie lepsza była kwarta IV gdzie Broń znowu zagrała więcej zespołowo i zdobyła trzy gole, a uwieńczeniem meczu byl kapitalny strzał Kacpra Ambrozika w samo okienko. Brawo BROŃ!!!!