WYSZARPANY REMIS W DERBACH

Dzisiaj rozegraliśmy zaległy mecz VIII kolejki I radomskiej ligi młodzika D1. Po dwóch bardzo różnych połowach podzieliliśmy się punktami z MSPN Radomiak strzelając wyrównującą bramkę w ostatnich minutach meczu.

Co się stało z nami w I połowie meczu ??

Pewnie to pytanie będą sobie zadawali wszyscy, którzy znają nasz zespół i wiedzą jaki poziom prezentujemy. Bojaźń, zdenerwowanie, stres, masa niedokładności, brak cierpliwości, zero podpowiedzi, dużo przegranych pojedynków 1x1, bez strzału na bramkę, bez klarownej sytuacji bramkowej. Czy to oby na pewno była BROŃ ?? Do przerwy zasłużenie przegrywamy 1-0 i to jest chyba najmniejszy wymiar kary. Radomiak był po prostu lepszy, bardziej zdeterminowany.

Na drugą połowę wyszła całkowicie inna drużyna. Grająca bardzo agresywnie, stosująca pressing, nie wypuszczająca drużyny gości z własnej połowy i wreszcie grająca w piłkę i stwarzająca sytuacje. Przyjemnie się to oglądało. Zdominowaliście gości, tylko szkoda że bramka dla nas nie wpadła wcześniej bo sytuacji ku temu było sporo. Na szczęście graliśmy do końca i w końcówce po ewidentnym faulu w polu karnym wyrównujemy stan meczu.

Brawa chłopaki za drugą połowę, za charakter, walkę i dążenie do zwycięstwa. Pokazaliście że jesteście drużyną. Ale za pierwszą połowę należy wam się kilka przykrych słów, bo nam tak grać po prostu nie wypada !!!