ZWYCIĘSTWO PO SŁABYM MECZU
Dzisiaj rano rozegraliśmy mecz w II radomskiej lidze młodzików D1. Naszym przeciwnikiem była drużyna Plonu Garbatka. Po słabym meczu ograliśmy gości 2-0 po bramkach Maćka Otrebskiego i Adriana Grudnia.
Mecz od początku przebiegał w sennej atmosferze. Broń była częściej przy piłce, dominowała na boisku ale mało stwarzała sytuacji bramkowych. Drużyna gości próbowała kontraatakować ale nie mogła sobie poradzić z dobrze kierowaną przez Stasia Więcaszka naszą obroną. W końcówce pierwszej połowy Broń dopięła swego. Po serii rzutów różnych piłka wybitna przez jednego z obrońców gości spadła na przed pole a Maciek Otrębski ładnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie, które utrzymało się do przerwy.
Druga połowa podobnie jak pierwsza przebiegała pod dyktando Broniarzy. Raz za razem gościliśmy pod bramką Plonu, ale byliśmy nieskuteczni. Chwile później ładna zespołowa akcja, Kacper Sowa centruje w pole karne i Adrian Grudzień ładnie zamyka akcję na długim słupku i zwiększamy prowadzenie, które utrzymuje się do końca meczu.
Wygrana Broni jak najbardziej zasłużona, chociaż gra była dużo słabsza, niż w ostatnich meczach.
Cieszą kolejne trzy punkty i utrzymanie pozycji lidera.