ZWYCIĘSTWO W PIĘKNYM STYLU

W słoneczny sobotni poranek Broniarze w ramach radomskiej ligi młodzika rozegrali mecz z Gryfią Mirów. Broń po bardzo dobrym meczu pokonała gości 5:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Bartek Piotrowski x 2, Wiktor Chłopecki, Bartek Wójcik, Dawid Snopek.
Pierwsze 15 minut meczu to chyba najlepszy kwadrans Broniarzy w rundzie wiosennej. Trzy strzelone bramki, wszystkie po pięknych akcjach, to najniższy wymiar kary dla gości z Mirowa. Broń dominowała, fajnie grała w piłkę i stwarzała sytuacje. Choć i w naszym zespole zdarzyła się chwila dekoncentracji, która spowodowała stratę bramki.
Druga połowa bardzo podobna do pierwszej, dominacja Broniarzy, dużo dobrych sytuacji i kolejne dwie strzelone bramki. Dziś Broniarze pokazali kawałek dobrego futbolu i zdecydowanie pokonali groźny zespół z Mirowa 5:1. BRAWO BROŃ!!!!!!!