ZWYCIĘSTWO W WIERZBICY

Dzisiaj z samego rana (godz 8.00) młodzi Broniarze zagrali mecz w VII kolejce radomskiej ligi orlika z Orłem w Wierzbicy. Broń po przeciętnej grze, wysoko pokonała gospodarzy, aż 10-2. Bramki w tym meczu strzelali: Bartek Wójcik 3, Tomek Gapczyński 2, Bartek Piotrowski 2, Wiktor Chłopecki, Kuba Wiechecki i Bartek Woźniak po 1.
I i II kwarta to przewaga Broni, ale mało sytuacji bramkowych i ogólnie przeciętna gra z obu stron. Lekkim usprawiedliwieniem może być wczesna pora meczu. Broń w tych kwartach zdobyła dwie bramki. Najpierw Kuba Wiechecki wykończył ładną akcję Igora Fitucha i Bartka Piotrowskiego, a następnie Wiktor Chłopecki kapitalnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy.
III kwarta spotkania to coraz większa przewaga Broni, która przekładała się na większą ilość sytuacji bramkowych. Broniarze w tej części meczu trzykrotnie umieścili piłkę w bramce Orła. Broni zdarzyła się też lekka dekoncentracja przy stałym fragmencie gry po którym gospodarze zdobyli bramkę.
Ostatnia część spotkania to zdecydowanie najlepsze 15 minut Broni w tym meczu. Bardzo dużo sytuacji bramkowych, masa fajnych akcji, dużo gry piłką i pięć bramek zdobytych. Taką grę jak w IV kwarcie z wielką przyjemnością się oglądało.
Cieszą kolejne 3 punkty i mimo przeciętnej gry 10 zdobytych bramek. BRAWO BRONIARZE !!!!