CZARNY WEEKEND

W weekend rozegraliśmy kolejne dwa mecze kontrolne w przygotowaniach do rundy wiosennej 2017.

W sobotę po bardzo dobrej pierwszej tercji, graliśmy 3x30min, i po dwóch bardzo słabych przegraliśmy z warszawską Polonią 5-0. To był bardzo dziwny mecz. I tercja tego meczu to całkowita kontrola z naszej strony. Długo i dokładnie rozgrywamy piłkę, posiadamy sporą przewagę, przyjemnie to się ogląda. Na początku II tercji tracimy gola i nasza gra całkowicie się załamuję. Spuszczamy głowy, unikamy grania, nie angażujemy się na maksa w grę i tracimy kolejne bramki po szkolnych, prostych błędach.

W niedzielę natomiast gramy sparing z Celsium Skarżysko. Po słabym meczu remisujemy 1-1. Dwie pierwsze tercję do zapomnienia. Mało gry w piłkę, duży holowania jej, mało zespołowej gry. Przeważa indywidualna gra. III tercja dużo lepsza, sporo sytuacji i więcej gry piłką. Zabrakło tylko bramki.

Chłopaki zabieramy się za trening. Liga coraz bliżej.

Przed nami ciężki tydzień zakończony turniejem w Miętnym .