IV MIEJSCE W TOPAZ CUP 2016

W weekend wzięliśmy udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju TOPAZ CUP 2016 który rozgrywany był w Siedlcach. W stawce 10 zespołów z całej Polski zajęliśmy dobre IV miejsce pozostawiając w tyle takie znane marki na piłkarskiej mapie Polski jak Wisła Puławy, Pogoń Siedlce, Hetman Zamość czy FA Opole. Turniej w pełni zasłużenie wygrała drużyna Jagielloni Białystok, która przez cały turniej nie straciła żadnej bramki, przed Polonia W-wa i Jaguarem Gdańsk.

Broń w turnieju zaprezentowała się bardzo dobrze. Dużo było z naszej strony gry piłką, fajnie współpracowaliśmy na boisku, było pełne zaangażowanie w każdy mecz i dużo wspierania się nawet po mniej udanych zagraniach.

Rozegraliśmy  dziewięć spotkań z czego cztery wygraliśmy, trzy zremisowaliśmy i dwa niezasłużenie przegraliśmy, bo na pewno przynajmniej na punkt w każdym z tych meczy zasługiwaliśmy. Straciliśmy tylko trzy gole co bardzo dobrze świadczy o naszej grze defensywnej całej drużyny. Nastąpił też postęp w grze do przodu. Stwarzaliśmy w każdym meczu po kilka sytuacji bramkowych.

Cała drużyna zebrała zasłużone gratulację i pochwały od trenerów innych drużyn i organizatorów turnieju.

BRAWO CHŁOPAKI !!! SUPER TURNIEJ. POKAZALIŚCIE ŻE JESTEŚCIE JEDNĄ WSPANIAŁĄ DRUŻYNĄ !!!

WYNIKI TURNIEJU - MECZE BRONI

1. BROŃ - Jaguar Gdańsk - 0-0
2. BROŃ - FA Opole 1-0 br. Bartek Wójcik z rzutu karnego po faulu na Bartku Piotrowskim.
3. BROŃ - TOP 54 - 3-0 br. Bartek Piotrowski po ładnym prostopadłym podaniu Karola Stępnia, Bartek Wójcik x 2 po dwóch pięknych prostopadłych podaniach Piotrka Siwaka.
4 . BROŃ - APN Ostrołęka 1-0 br, Bartek Wójcik, asysta Bartek Piotrowski.
5. BROŃ - Jagiellonia 0-1
6. BROŃ - Polonia W-wa 0-1
7. BROŃ - Pogoń Siedlce 1-0 br. Adrian Grudzień po podaniu Bartka Piotrowskiego.

8. BROŃ - Wisła Puławy 0-0
9. BROŃ - Hetman Zamość 1-1 br. Igor Fituch bezpośrednio z rzutu rożnego.

BARTEK PIOTROWSKI Z NASZEJ DRUŻYNY WYBRANY DO ZESPOŁU ALL STARS TURNIEJU !!! WIELKIE BRAWA