PIERWSZA WYGRANA

W niedzielę 17-03-2019 II drużyna rozegrała pierwszy mecz po półrocznej przerwie. Pokonaliśmy rówieśników z Nowego miasta 5:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartek Wójcik 3, Adrian Grudzień i Mikołaj Kłosiński.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo bojaźliwie. Wystraszyliśmy się chyba trochę warunków fizycznych naszych rywali. Zbyt wolno operowaliśmy piłką. Jednak z każdą minutą oswajaliśmy się z tą sytuacją by w końcu przejąć kontrolę nad meczem. Trzeba jednak przyznać, że mieliśmy trochę ułatwione zadanie ponieważ w zespole zagrało kilku zawodników na co dzień występujących w ekstralidze. Dzięki temu widać było jakość w rozegraniu piłki. Kilka akcji naprawdę wyglądało dobrze. Co i rusz nękaliśmy przeciwnika prostopadłymi piłkami. Dzięki temu stworzyliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych. Dobrą skutecznością popisał się Bartek Wójcik, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka. Na uwagę zasługuje także bramka Mikołaja Kłosińskiego, który to przypomnijmy jest 2 lata młodszy .

Reasumując wygrana jak najbardziej zasłużona. Szkoda tylko straconej po stałym fragmencie gry. Musimy nad tym elementem popracować.

Już w najbliższą sobotę rozegramy następny mecz II okręgowej lidze trampkarzy. Naszym przeciwnikiem będą rówieśnicy z Pilicy Białobrzegi.