FESTIWAL BRAMEK PRZY N9
Dzisiaj w bardzo ponury i deszczowy poranek Broniarze zagrali mecz IV kolejki I radomskiej ligi młodzika z lokalnym przeciwnikiem Młodzikiem Radom.
Po dobrej grze chłopcy z N9 wygrali 12-0, a łupem bramkowym podzielili się Wiktor Chłopecki 3, Tomek Gapczyński i Marcel Czyż po 2, Bartek Piotrowski, Kacper Ambrozik, Karol Stępień, Bartek Woźniak i jedna bramka samobójcza.
Mecz od początku przebiegał przy olbrzymiej przewadze naszych chłopców, ładnie operowaliśmy piłką, stwarzaliśmy sytuację. Zanim zdobyliśmy pierwszego gola zmarnowaliśmy trzy bardzo klarowne sytuacje. Bramka była kwestia czasu i Karol Stępień chwilę później ładnym strzałem pokonał bramkarza Młodzika. Do przerwy jeszcze trzykrotnie pokonaliśmy bramkarza rywali chociaż bramek mogło być zdecydowanie więcej. O naszej przewadze może świadczyć to, że drużyna Młodzika ani razu w tej połowie nie zagroziła naszym bramkarzom.
Druga połowa to jeszcze większa przewaga naszych chłopców, fajna gra w piłkę, dużo sytuacji i wreszcie dużo bramek. Ośmiokrotnie piłka ugrzęzła w siatce gości. Szczególnie piękne było uderzenie Bartka Woźniaka z rzutu wolnego.
Taką BROŃ jak dzisiaj bardzo przyjemnie się oglądało, brawo chłopcy bo pokazaliście, że grając drużynowo można zrobić fajny wynik!!!!!!