SKROMNE ALE ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO

Dzisiaj rozegraliśmy mecz w II radomskiej lidze młodzika. Po niezłym meczu pokonaliśmy Gryfa Policzna 2-1. Bramki dla Broniarzy strzelili Piotrek Siwak i Jarek Kot.
Mecz od początku przebiegał przy przewadze chłopców z N9. Broń dominowała, dobrze operowała piłką i stwarzała sytuację. Niestety młodych Broniarzy po raz kolejny zawiodła skuteczność. Goście w I połowie próbowali zrewanżować się nielicznymi kontrami z których niewiele wynikało.
Druga połowa zaczęła się bardzo nieoczekiwanie, kontra gości, nieporozumienia w naszych defensywnych szeregach i bramka dla gości. Od tego momentu Broń niepodważalnie już do końca meczu dominowała. Trzy minuty po straconym golu, stały fragment dla Broniarzy, Bartek Piotrowski centruje w pole karne a Piotrek Siwak ładnym strzałem z powietrza doprowadza do wyrównania. Broń co chwila stwarzała sytuację i jedna z nich dała nam zwycięstwo. Ładna zespołowa akcja i Jarek Kot w sytuacji jeden na jeden pokonuje bramkarza gości.

Broń wygrała ten mecz minimalnie ale w pełni zasłużenie. Cieszy coraz lepsza współpraca na boisku i kilka naprawdę ładnych i składnych akcji. Brawo !!