III DZIEŃ OBOZU

III obozu w Dębicy zaczęliśmy od tradycyjnej, przeprowadzonej przez dyżurnych pobudki o godzinie 8.00. Pół godziny później śniadanie, a po nim przedstawienie planu na cały wtorkowy dzień.

Godzina 10.30 i pierwszy bardzo intensywny trening. Chłopaki zostali podzieleni na trzy ośmioosobowe grupy i zaczęły się zajęcia. I grupa pracowała bardzo mocno na stacjach, w tym czasie dwie pozostałe wykonywały ćwiczenia techniczne. I tak na zmianę, aż wszyscy wykonali swoje zadanie. Następnie chłopaki rozegrali między swoim grupami mecz każdy z każdym, a grupa która akurat nie grała pracowała nad uderzeniem piłki lewą nogą.

Po treningu prysznic, krótki odpoczynek i obiad. Po obiedzie, przed kolejnym treningiem chłopaki odpoczywali w swoich pokojach - jedni oglądali telewizje inni złapali krótką drzemkę. O godzinie 15.30 kolejne zajęcia. Głownie poświęcone technice i zagraniu piłki wewnętrzną częścią stopy. Po treningu cała drużyna udała się na basen, gdzie regenerowała się po całym dniu. Później kolacja, po niej krótka odprawa odnośnie jutrzejszego dnia i do godziny 22.00 czas wolny.

Dzień jutrzejszy zapowiada się bardzo intensywnie, bo oprócz dwóch treningów jedna grupa zagra mecz sparingowy ze Stalą Mielec, który rozpocznie się o godzinie 10.30.