NASZ BRONIARZ

OSTATNI MECZ WIKTORA !!!!

Mecz z MSPN będzie ostatnim w Naszych barwach dla Wiktora Chłopeckiego. Wiktor wraz z rodziną wyjeżdżają.

Wiktor dziękujemy Ci za cztery lata pracy, walki, radości i smutku w naszej drużynie. Spędziliśmy z Tobą wiele niezwykłych chwil.

Razem cieszyliśmy się po zwycięstwach i smuciliśmy po porażkach.

Do dziś pamiętamy turniej w Sielance, gdzie przy 40 stopniowym słońcu, wygrywamy naszą grupę by ulec tylko Dolcanowi Ząbki.

Pamiętamy Twoje nerwy w meczu z Prochem Pionki, w którym strzelamy 12 bramek. Jednak zadna z nich nie należy do Ciebie – mimo wszystko to TY jesteś tym który zagrał najbardziej dla drużyny – o czym świadczyła liczba asyst.

Pamiętasz swoje hatricki??? Młodzik Radom, Oskar Przysucha??? – My pamiętamy.

Pamiętamy Twoje rajdy przez całe boisko – zakończone strzałem – celnym strzałem.

Pamiętamy Twoje indywidualne akcje i to, jak brałeś na swoje barki odpowiedzialność za wynik, za drużynę.

Chcielibyśmy abyś Ty pamiętał, że ciągle jesteś BRONIARZEM.

Pamiętaj, że zawsze masz zagwarantowane miejsce w Naszej drużynie i będziemy na Ciebie niecierpliwie czekali.

Pamiętaj tez, że to z Bronią Radom 2004 stawiałeś swoje pierwsze piłkarskie kroki i to wspólna praca trenerów i współzawodników pozwoliła Ci znaleźć się w miejscu w którym jesteś.

WIKTOR BARDZO DZIĘKUJEMY ZA CZTERY LATA GRY Z NAMI!!!!

Każdy z Twoich boiskowych kolegów napisał dla Ciebie kilka słów. Mamy nadzieje, że nie zapomnisz o SWOJEJ pierwszej drużynie i będziesz wracał do tych chwil które spędziliśmy razem na boisku, meczach turniejach i obozach.

Kilka słów od chłopaków:

Kacper Ambrozik:

Wiktor ! Nie umiem policzyć ile godzin na treningach razem spędziliśmy. Ile meczy rozegraliśmy (czasem dobrych czasem złych) Jesteś super kumplem. Życzę Ci sukcesów i spełnienia marzeń. Pamiętaj że w naszej drużynie jest zawsze dla Ciebie miejsce.

Maks Maleta:

Wiktor jesteś fajnym kolegą, szkoda, że odchodzisz, będzie nam Ciebie bardzo brakować. Pamiętaj, że masz tutaj zawsze najlepszych kolegów i mam nadzieję że do nas wrócisz.

Bartek Piotrowski:

Wiktor jesteś fajnym kolega, świetnym zawodnikiem i podporą naszej drużyny. Szkoda, ze wyjeżdżasz ale myślę, ze tam będziesz mógł sie bardziej rozwinąć i zagrać w najlepszych klubach świata. Na pewno o Tobie nie zapomnimy, bo to z Tobą cieszyliśmy się po wygranych i smuciliśmy po przegranych meczach. Pamiętaj, ze zawsze możesz na nas liczyć i mam nadzieje ze do nas wrócisz. My na pewno nie zapomnimy!!!!!

Staś Kozera:

Wiktor, cieszę się, że się poznaliśmy i graliśmy w jednej drużynie. Jesteś spoko gość i super piłkarz. Pamiętaj o tym zawsze. Nasza ekipa piłkarska traci bardzo dobrego zawodnika. Życzę Ci, żebyś rozwijał skrzydła gdziekolwiek będziesz. No i nie zapominaj o Broniarzach 2004 i o naszym klubie. Trzymaj się.

Maciek Urbaniak:

Wiktor byłeś, jesteś, będziesz naszym wiernym przyjacielem. Tworzysz historię naszego klubu. Będzie nam ciebie brakować. Nigdy o tobie nie zapomnimy. Wracaj jak najszybciej do nas. Bez ciebie nie wygramy wszystkich meczów. Pamiętaj w Radomiu masz najlepszych kolegów i najlepszy klub w historii. Do zobaczenia.

Maciek Wicik:

Wiktor bardzo lubiłem grać z tobą w drużynie, życzę ci dalszych sukcesów i takiej fajnej drużyny jak nasza.

Igor Fituch

Wiktor życzę Ci jak najwięcej sukcesów, żebyś spotkał dużo fajnych kolegów i żebyś był najlepszy.

Bartek Zając:

Wiktor te chwile spędzone z nami z Broń Radom były super, ale chciałem Cie niestety pożegnać , ale mam nadzieje, że jeszcze jak wrócisz strzelisz dla nas dużo goli. Dzięki ze byłeś moim kolegą, życzę Ci powodzenia w karierze piłkarskiej.

Mikołaj Wójcicki:

Wiktor życzę ci dużo sukcesów w Anglii i żebyś miał dużo kolegów.

Bartek Wójcik:

Chciałbym Ci powiedzieć: fajny z Ciebie kolega, znajdź tam fajny Klub Sportowy i graj, graj, graj..

Kacper Wiosna:

Jak najlepszej przyszłości. W piłce nożnej zdobycia złotego gola w przyszłości i żebyś pamiętał o klubie Broń Radom.

Bartek Woźniak

Wiktor dziękuje ci za tyle lat wspólnych treningów, za strzelone gole dla drużyny. Życzę Ci powodzenia... i żebyś o nas pamiętał.

Kacper Sowa

Wiktor, życzę Ci abyś zrobił karierę piłkarską i żebym mógł chwalić się, że grałem razem z tobą w drużynie. Ciężko będzie cie zastąpić, ale damy radę. Nie zapomnij o nas.

Wojtek „WANDZIA” Mąkosa

Wiktor jest super kolegą, na którego zawsze można liczyć. Piłka to jego drugie życie.

Marcel Czyż:

Wiktor to bardzo sympatyczny chłopiec, można z nim pogadać, bardzo dobrze gra w piłkę ale wcale się z tego tytułu nie wywyższa. Czasem po treningu pokazuje jakieś triki piłkarskie i chętnie udziela informacji jak je zrobić.

Adrian Grudzień:

Wiktor życzę Ci wszystkiego dobrego i żebyś do nas kiedyś wrócił.

Tomek Korczak:

Wiktor szkoda ze odchodzisz . Będzie nam Cię brakowało.

Tomek Gapczynski

Wiktor jesteś utalentowanym piłkarzem, którego poznałem na treningach. Wydajesz mi się pracowitym i ambitnym graczem dzięki czemu możesz w życiu osiągnąć wymarzone cele.

Igor Chebdowski

Wiktor, pamiętam jak zaczynaliśmy razem u trenera Gorczycy,a potem przeszliśmy dalej.Od początku wiedziałem,że będziesz świetnym piłkarzem.Szkoda,że opuszczasz naszą drużynę,ale mam nadzieję że będziesz dalej trenował w jakimś super klubie.Wracaj szybko,a miejsce w Broni Radom będzie na Ciebie zawsze czekało.Szkoda,że wyjeżdżasz, ale niech Ci się wiedzie jak najlepiej.Drużyna czeka