OBÓZ - DZIEN I

I dzień obozu w Miętnem

Pierwszy dzień obozu minął w bardzo przyjemnej atmosferze.

Około godziny 11 dotarliśmy na miejsce, do Hotelu w Powiatowym Ośrodku Sportu.

Po zakwaterowaniu chłopcy i sztab szkoleniowy odbyli pierwszą spotkanie organizacyjne. Trenerzy przekazali drużynie regulamin, rozpisali dyżurnych oraz przedstawili plan pracy na obozie.

O godzinie 14 zjedliśmy obiad. Po obiedzie chłopcy mieli czas wolny, który wykorzystali na grę w ping ponga, piłkarzyki lub piłkę.

O godzinie 18.30 odbyliśmy pierwszy trening na obozie. Wprowadzający do cięższej pracy w kolejnych dniach. Podczas treningu dużo pracowaliśmy nad techniką, ale też było dużo zabaw z piłką.

Po treningu o 20.30 zjedliśmy kolacje, a po niej trenerzy włączyli chłopcom mecz polskiej ekstraklasy Lech Pozna - Korona Kielce.

Po meczu wszyscy zmęczeni ciężkim dniem udali się do pokoi.

W poniedziałek prawdopodobnie Broniarze zagrają pierwszy mecz sparingowy na obozie. O godzinie 20 zagramy z Pogonią Zduńska Wola.