OBÓZ - DZIEN II

II dzien obozu w Miętnem

II dzień obozu zaczął się od pobudki chłopców o godzinie 7.45. Po porannej toalecie i odprawie cala drużyna udała się na śniadanie. Płatki kukurydziane, mleko, jaja, wędliny, sery i jogurty. To wszystko było dla Broniarzy.

Po śniadaniu i krótkim odpoczynku chłopcy wraz z trenerami udali się na bardzo mocny trening w upale. Zabawa, trochę koordynacji i dużo, bardzo intensywnych ćwiczeń z piłkami w parach i czwórkach. Nasi zawodnicy bardzo sumiennie trenowali. Wszystkim bardzo zależało na dokładnym wykonywaniu poleceń trenerów. Na koniec treningu trenerzy zarządzili konkurs strzału w poprzeczkę.

Po mocnym i intensywnym treningu chłopcy wzięli prysznic i o godzinie 14 udali się na obiad. Po nim zawodnicy mieli czas wolny do drugiego treningu. Jedni w pokoju trenerów oglądali mecze piłkarskie, inni grali w piłkarzyki i bilard.

O godzinie 18.30 rozpoczął się drugi trening. Duzo gry w dziadka, sporo ćwiczeń technicznych, trochę skakania na skakankach, żonglerki w różnych formach. Na koniec treningu ćwiczenie techniczne zakończone strzałem. W tym ćwiczeniu trenerzy zarządzili konkurs. Kto zdobędzie najwięcej bramek ten wygrywa. Po niesamowitych emocjach, po dogrywce w finale Wiktor Chłopecki ograł Stasia Kozerę i wygrał pandrive.

Po treningu chłopcy udali się na kolacje, a po niej trenerzy wręczyli Wiktorowi nagrodę za wygrany konkurs. Po bardzo intensywnym dniu Broniarze udali się do pokoi i do łóżek, bo juro rano trening a wieczorem sparing.