OBÓZ - DZIEN III

III DZIEŃ OBOZU !!!!

III dzień obozu rozpoczął się od pobudki o 7.45 za którą odpowiedzialni byli dyżurni.

Po pobudce o godzinie 8 drużyna odbyła codzienną odprawę, na której została poinformowana o planach na cały dzień. O godzinie 9 chłopcy udali się na śniadanie. Wszystkim dopisywały apetyty, bo śniadanie było bardzo zróżnicowane i wszystkim smakowało.

Po śniadaniu drużyna do godziny 10.30 miała czas wolny, po czym udała się na trening. Trenerzy, na te zajęcia przygotowali dla chłopców naukę uderzenia piłki głową i kilka zabaw. Na koniec treningu Broniarze zagrali krótki mecz miedzy sobą.

Po treningu - prysznic i o godzinie 14.00 - obiad.

Po posiłku drużyna mogła w pokoju trenerów pooglądać mecze i filmy.

O godzinie 16.00 podczas kolejnej odprawy trenerzy ogłosili skład na wieczorny sparing. Chłopcy, którzy nie grali w sparingu o godzinie 17.30 odbyli lekki trening taktyczny.

O godzinie 19.00 kolacja, a po niej najważniejsze wydarzenie dzisiejszego dnia - mecz sparingowy z Pogonią Zduńska Wola.

Broniarze po całkiem niezłej grze ograli drużynę Pogoni 5-0.

Bramki strzelali: Bartek Piotrowski, Stas Kozera, Bartek Wojcik x 2 i Kacper Sowa.

W czasie meczu trwał doping z obu stron, zdecydowanie głośniejsi byli Broniarze, którzy bardzo kulturalnie pomagali swoim kolegą będącym na boisku, BRAWO CHŁOPAKI, tak tworzy się DRUŻYNA !!!!

Skład z tego meczu: Igor Chebdowski, Piotrek Siwak, Kacper Ambrozik, Karol Stepień, Igor Fituch , Wiktor Chłopecki, Kacper Wiosna, Staś Kozera, Bartek Piotrowski oraz Maciek Wicik, Maciek Urbaniak, Mikołaj Wojcicki, Bartek Wójcik, Kacper Sowa, Franek Kopyt i Tomek Gapczynski.

Jutro chłopcy mają w planach dwa treningi a oprócz tego trenerzy przygotowali dla nich wyjazd do odkrytego Aquaparku w Garwolinie.

Kolejny, bardzo dobry dzień za nami:)