OBÓZ - DZIEŃ IV

IV dzień obozu

IV dzień obozu BRONI 2004 w Miętnym rozpoczął się, jak co dzień od pobudki przez dyżurnych o godzinie 7.45.

Po odprawie i porannej toalecie Broniarze o godzinie 9.00 udali się na śniadanie. Na posiłek drużyna miała podane płatki kukurydziane z mlekiem, jaja, parówki, żółty i topiony ser, wędliny oraz warzywa. Po obfitym posiłku i odpoczynku chłopcy udali się na pierwszy tego dnia trening.

W bardzo dużym upale chłopcy pobawili się trochę piłką, a później zostali podzieleni na drużyny i rywalizowali miedzy sobą w treningu strzeleckim. Strzały z różnych pozycji i w różnych sytuacjach. Było dużo zabawy i rywalizacji.

Po zajęciach chłopcy udali się pod prysznic i zaraz potem pojechali na Aquaparku MAMUT do Garwolina. Masa atrakcji czekała na Broniarzy na miejscu: piłka siatkowa na plaży, piłka nożna, piłka wodna oraz wiele innych zabaw w wodzie. Po trzech godzinach spędzonych nad wodą drużyna wróciła do hotelu i po 30 minutach udała się na trening.

Trenerzy podzielili chłopców na trzy zespoły i zarządzili turniej.

- drużyna ZIELONA - Ambrozik Kacper, Sowa Kacper, Otrębski Maciek, Kozera Staś, Marcel Czyż, Tomek Korczak, Gapczynski Tomek, Wojcik Bartek

- druzyna ŁOSOSIOWA – Wiechecki Kuba, Maleta Maks, Fituch Igor, Siwak Piotrek, Wicik Maciek, Piotrowki Bartek, Kot Jarek, Wójcicki Mikołaj

- drużyna NIEBIESKA - Stepień Karol, Urbaniak Maciek, Chłopecki Wiktor, Mąkosa Wojtek, Woźniak Bartek, Wiosna Kacper, Zając Bartek, Kopyt Franek

WYNIKI ;

ZIELONI – ŁOSOSIOWI: 3-3 br. Piotrowski Bartek, Fituch Igor, Kot Jarek - Wójcik Bartek, Ambrozik Kacper x 2

ZIELONI – NIEBIESCY: 1-1 br. Czyż Marcel - Chłopecki Wiktor

ŁOSOSIOWI – NIEBIESCY: 0-1 br. Mąkosa Wojtek

Turniej po decydującej bramce Wojtka Mąkosy wygrała drużyna NIEBIESKICH.

Po treningu chłopcy wraz ze sztabem szkoleniowym udali sie na kolacje, a po niej oglądali w telewizji mecz o SUPERPUCHAR EUROPY FC Barcelona – Sevilla FC