OBÓZ - DZIEŃ V

V DZIEŃ OBOZU !!!

Środa piąty dzień obozu rozpoczął się od pobudki o godzinie 7.45. O godzinie 8.00 odprawa i przedstawienie całodziennego planu zajęć. Zaraz po odprawie poranna toaleta, a o godzinie 9.00 śniadanie.

Po posiłku chwilę przerwy i o godzinie 10.30 pierwszy trening. Zajęcia poświęcone były taktyce i technice. Po treningu prysznic i chłopcy mieli chwile czasu wolnego. Poświęcili go na oglądanie telewizji, granie w ping ponga i bilard.

O godzinie 14.00 obiad, a po nim cała drużyna obejrzała dwie części filmu GOL. Trenerzy w tym czasie dostarczyli chłopcom zapas owoców i wody.

O godzinie 18.30 drugi trening który trenerzy poświęcili na testy techniki. Dzisiaj przeprowadzono dwie konkurencje: żonglerkę oraz żonglerkę głowa- noga.

Pierwszą konkurencje wygrał Bartek Zając, a drugą Igor Fituch ex aequo z Kacprem Ambrozikiem.

Po dwóch konkurencjach prowadzi Igor Fituch przed Bartkiem Zającem.

Jutro i w piątek rozegrane zostaną jeszcze cztery konkurencje m.in. slalom oraz strzał do celu. Po treningu kolacja, a po niej trenerzy wraz z drużyną wręczyli dzisiejszemu jubilatowi Mikołajowi Wójcickiemu drobny prezent.