OBÓZ - DZIEŃ VI

VI DZIEŃ OBOZU. WIKTOR 'TURBO KOZAKIEM "

VI dzień obozu, jak co dzień rozpoczął się od pobudki przeprowadzonej przez dyżurnych. Po niej odprawa i przedstawienie planu dnia.

O godzinie 9.00 cała drużyna udała się na śniadanie, po którym nasi zawodnicy mieli chwilę przerwy, w czasie której chłopcy mieli czas na wspólną integracje podczas gry w ping ponga czy bilard.

Godzina 10.30 i rozpoczęliśmy pierwszy tego dnia trening, w czasie którego pracowaliśmy nad mięśniami brzucha. Tematem wiodącym jednak była taktyka, a na koniec konkurs poprzeczki.

Po treningu prysznic i o godzinie 14.00 bardzo smaczny obiad. Sjesta poobiednia trwała do godziny 16.00. Po niej cała drużyna udała się na boisko, gdzie trenerzy przeprowadzili kolejne cztery konkurencje do TURBO KOZAKA. Były to: slalom na czas, strzał do celu, strzał w punkt i kto dalej.

Po bardzo emocjonującym konkursie główną nagrodę – koszulkę adidasa wygrał Wiktor Chłopecki, który wyprzedził Marcela Czyża i Bartka Piotrowskiego.

Nagrody w postaci pendrive za wygranie poszczególnych konkurencji otrzymali:

• Marcel Czyż,
  • Bartek Piotrowski,
  • Kacper Ambrozik,
  • Igor Fituch,

Kolejne miejsca nagrodzone zostały czekoladami (dla sportowców:)), a otrzymali je:

• Bartek Zając,
  • Staś Kozera,
  • Igor Chebdowski,
  • Maks Maleta,
  • Mikołaj Wojcicki,
  • Kacper Wiosna.

Karol Stępień został wyróżniony przez trenerów za całokształt pracy na obozie, jego zaangażowanie i sumienność.