PEWNA WYGRANA W JEDLNI
Dzisiaj w pochmurny poranek zagraliśmy mecz w II radomskiej lidze młodzika z Jodłą Jedlnia. Po niezłym meczu ograliśmy gospodarzy 4-1 do przerwy remisując 1-1. Bramki dla Broni w tym meczu strzelili Marcel Czyż 2, Tomek Gapczyński i Bartek Wójcik po 1.
Mecz od początku przebiegał pod dyktando Broniarzy, to My posiadaliśmy piłkę, stwarzaliśmy sytuację, byliśmy drużyną dominująca na fatalnym tego dnia boisku. Kontrolowanie gry dało nam efekt w postaci bramki po strzale Marcela Czyża. Po bramce ciągle mieliśmy przewagę, ale jeden jedyny wypad w tej połowie gospodarzy dał im bramkę. Mimo przewagi i kolejnych sytuacji do przerwy wynik remisowy się utrzymał.
Druga połowa to bardzo dobra i skuteczna gra Broni. Miażdżąca przewaga w posiadaniu piłki, sporo sytuacji i wreszcie bramki - Marcel Czyż po raz drugi, Tomek Gapczyński i Bartek Wójcik kolejno trafiali do siatki gospodarzy. Sytuacji stworzyliśmy jeszcze kilka, ale bardzo szczęśliwie bronił bramkarz Jodły.
Cieszy kolejna bardzo pewna wygrana, długimi momentami niezła gra i sporo sytuacji na fatalnym boisku. Za tydzień w tej grupie, zagramy na własnym boisku z Plonem Garbatka i liczymy na kolejne trzy punkty.