WYGRANA Z PLONEM

W niedzielne, słoneczne południe rozegraliśmy mecz w II radomskiej lidze młodzików D1.

W Garbatce po niezłej grze ograliśmy miejscowy Plon 3-0 po bramkach Tomka Gapczyńskiego, Marcela Czyża i Tomka Korczaka. Mecz od początku przebiegał pod dyktando młodych Broniarzy, to Bron kontrolowała grę, grała w piłkę, zmieniała ciężar gry i stwarzała sytuacje podbramkowe. Znowu troszkę zawiodła skuteczność bo bramek w tym meczu powinno dla nas paść zdecydowanie więcej.

W I połowie z wielu stworzonych sytuacji na bramkę zamieniliśmy tylko dwie, najpierw Tomek Gapczyński wykorzystał dokładne i precyzyjne podanie Marcela Czyża a parę minut później Tomek z Marcelem zamienili się rolami i to Marcel celną główką wyprowadził nas na dwubramkowe prowadzenie.

II połowa zaczęła się znowu od zdecydowanych ataków Broniarzy, raz po raz stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką gospodarzy. Jednak dalej zawodziła nasza skuteczność. Jedyną bramkę w tej połowie ładnym strzałem zdobył Tomek Korczak.Zasłużona choć trochę za niska wygrana naszej drużyny.

W tej grupie już w środę gramy kolejny mecz ligowy. O godzinie16.30 na MOSiR-ze rozegramy zaległy mecz z II kolejki z Jodłą Jedlnia Letnisko.