ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO W PRZYSUSZE
W sobotnie południe zagraliśmy mecz III kolejki I radomskiej ligi młodzików.
W Przysusze, po bardzo przeciętnej grze ograliśmy miejscowego Oskara 4-0.
Mecz był popisem Wiktora Chłopeckiego, który miał udział we wszystkich bramkach- trzy strzelił, a przy jednej Kuby Wiecheckiego zaliczył asystę.
Mecz od początku przebiegał pod pełną kontrolą Broniarzy. Chłopcy z N9 starali się grać piłką, ale bardzo duży w ich grze było niedokładności i chaosu. Stwarzaliśmy bardzo dużo sytuacji, ale byliśmy bardzo nieskuteczni.
Do przerwy dwa razy udało nam się pokonać bramkarza gospodarzy. Obie bramki w tej połowie zdobył Wiktor Chłopecki, raz po strzale z dystansu, a drugą po indywidualnej akcji.
O przewadze Broniarzy może świadczyć to, że drużyna Oskara ani razu nie zagroziła bramce Dawida Snopka.
II połowa podobnie zresztą jak pierwsza przebiegała z dużą przewagą Broni.
Znowu masa sytuacji bramkowych i bardzo duża nieskuteczność.
Dopiero w końcówce tej połowy najpierw Kuba Wiechecki wykorzystał podanie Wiktora a następnie Wiktor mocnym strzałem skompletował hat-trica.
Broń wygrała ten mecz jak najbardziej zasłużenie, była drużyną lepszą w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła chociaż drużyna gospodarzy zbyt wysoko nam poprzeczki nie zawiesiła.
Kolejnym naszym przeciwnikiem w I radomskiej lidze młodzików w sobotę 26 września będzie drużyna Młodzika Radom. Mecz odbędzie się o godzinie 9.30 na obiektach MOSiR- u.