ZASŁUŻONA PORAŻKA W DERBACH

Broniarze w samo południe zagrali derbowy pojedynek z Młodzikiem Radom w rozgrywkach I radomskiej ligi orlika i po bardzo słabej grze przegrali 3-4. Bramki w tym meczu dla Broni strzelali Tomek Korczak 2 oraz Wojtek Mąkosa.
Tylko za pierwsze 15minut można pochwalić chłopców z Broni w tym meczu. Ta kwarta przebiegała pod całkowitą kontrolą naszych chłopaków i została udokumentowana bramką Tomka Korczaka. Szkoda że w tej części meczu nie zdobyliśmy więcej bramek bo były ku temu okazję.
O trzech kolejnych kwartach nie da się powiedzieć nic dobrego!!!!
Mało gry w piłkę, indywidualne(nieudane) popisy, fatalne błędy indywidualne, brak pomocy w grze defensywnej. BRONIARZE tak w piłkę nożną grać się nie da !!!
Zasłużona porażka i kubeł zimnej wody, który na nasze rozgrzane głowy na pewno się przyda.....