REMIS PO BARDZO DOBRYM MECZU

Dzisiaj rano nasi chłopcy zagrali mecz III kolejki radomskiej ligi młodzików z bardzo groźną drużyną AP Szydłowiec. Broń po bardzo dobrej grze zremisowała z chłopcami z Szydłowca 0-0 będąc przez cały mecz drużyną dominującą.
Mecz, rozgrywany w wielkim upale, od początku przebiegał pod dyktando BRONIARZY. Chłopcy z N9 grali bardzo mądrze, długo operowali piłką i mimo słabszych warunków fizycznych przewyższali drużynę gości szybkością i wyszkoleniem technicznym.
Szkoda nie wykorzystanych sytuacji których w tym meczu było naprawdę sporo bo Broń zasłużyła w tym meczu na zwycięstwo. Karol Stępień trafił w słupek, a chłopcy z AP Szydłowiec trzy razy wybijali piłkę z linii bramkowej.
Brawo chłopaki za walkę, zaangażowanie i niesamowitą ambicję oraz naprawdę wiele składnych akcji. Ten mecz bardzo fajnie się oglądało. BRAWO , BRAWO, BRAWO !!!!