ZWYCIĘSTWO Z ORŁEM PO PRZECIĘTNEJ GRZE

Broniarze w sobotnie chłodne wczesne południe rozegrali mecz II kolejki radomskiej ligi orlika z Orłem Wierzbica. Po przeciętnej grze Broń ograła gości 8-2(4-1). Bramki w tym meczu dla zwycięzców strzelali Mikołaj Wójcicki 3, Karol Stępień 2, Wojtek Mąkosa, Maciek Otrębski i Piotrek Siwak po 1.
Pierwsza połowa przebiegała pod całkowitą kontrolą Broni, która dowodzona przez kapitana Igora Fitucha wykorzystała cztery sytuację bramkowe.Drużyna Orła w pierwszej połowie za bardzo nie zagroziła bramce Broniarzy. Jedna z nielicznych sytuacji dla gości została zamieniona na bramkę.
Druga połowa zdecydowanie słabsza w wykonaniu Broni. Nasi chłopcy też strzelili cztery gole ale w ich grze było dużo niedokładności, nonszalancji, mało gry piłką i masa niewykorzystanych sytuacji.
Cieszy tylko wynik z dzisiejszego meczu bo gra naszych chłopców pozostawiała wiele do życzenia.
W innym meczu naszej grupy Strażak Wielogóra przegrał u siebie z Prochem Pionki 1-2. Wieczorem zamieścimy tabele po dwóch kolejkach.