UDANY REWANŻ NAD GRYFIĄ

Dzisiaj BRONIARZE zagrali zaległy mecz pierwszej kolejki radomskiej ligi młodzików i po trudnym boju pokonali Gryfie Mirów 2-1 rewanżując się za jesienną porażkę. Bramki dla Broni w drugiej połowie strzelali Tomek Gapczyński i Karol Stępień po pięknym strzale głową w ostatniej minucie.
Pierwsza połowa meczu stoi na wyrównanym poziomie. Mało sytuacji bramkowych, mało gry piłką. Broń po strzale Wiktora Chłopeckiego, najlepszego tego dnia w naszym zespole, trafia w poprzeczkę a gospodarze strzelają nawet bramkę ale nieuznana przez sędziego (spalony). Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy rzut rożny dla Gryfii kończy się golem. Stały fragment gry, centra w pole karne i strzał głową zawodnika gospodarzy ląduję w siatce.
Ta bramka "do szatni" to był chyba bardzo zimny prysznic dla naszych chłopców bo w drugiej połowie oglądaliśmy już zupełnie inną drużynę. Zdecydowaną, atakującą, grającą pressingiem i wreszcie skuteczną. Najpierw Tomek Gapczyński (brawo że walczył do końca o piłkę) zmusza bramkarza do błędu i kieruje piłkę do pustej bramki, a w ostatniej minucie Karol Stępień pięknym strzałem głową po centrze Maćka Urbaniaka strzela zwycięskiego gola na którego nasi chłopcy zdecydowanie zasłużyli.
Brawo chłopcy za drugą połowę, brawo za zwycięstwo, walkę i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty.