ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK

Na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2015 BRONIARZE po dobrej grze pokonali swoich rówieśników z Pionek 12-2. Bramki dla Broni strzelali Bartek Piotrowski 3, Kuba Wiechecki 3, Igor Fituch 2, Wojtek Mąkosa 2 oraz Piotrek Siwak i Maciek Otrębski po 1.
Broniarze przez cały mecz posiadali dużą przewagę nad ambitnie grającymi gospodarzami. Szczególnie dobre w naszym wykonaniu było pierwsze 15minut meczu. W tym czasie potwierdziliśmy swoją dominację strzelając cztery bramki nie tracąc żadnej i stwarzając jeszcze kilka sytuacji po dobrych, zespołowych akcjach. W kolejnych częściach meczu potwierdzaliśmy swoją dominację strzelając jeszcze osiem goli. Brawa dla chłopców z Pionek za ambitną grę i fair postawę. Brawo chłopcy z Broni za pełne zaangażowanie, walkę i zespołową grę.
W drugim meczu naszej grupy Orzeł Wierzbica pokonał Młodzika Radom 4-2. Za tydzień Broń u siebie podejmuję Orła.